Medarbetare

Vi på BDR har kvalificerade och kompetenta medarbetare med högt engagemang.

Utöver nedanstående konsulter har vi ett tätt samarbete med auktoriserade revisorer och jurister inom olika specialområden, allt för att kunna erbjuda dig som kund ett fint tjänsteutbud och en enda kontaktpunkt.

Lena Granemalm

Lena Granemalm

Auktoriserad redovisningskonsult SRF

Telefon: 0372-858 40
lena@bdr.nu

Susanne Carlsson

Susanne Carlsson

Redovisningskonsult

Telefon: 0372-858 36
susanne@bdr.nu

Christian Hansen

Christian Hansen

Auktoriserad redovisningskonsult SRF

Telefon: 0372-858 34
christian@bdr.nu

Benny Lindahl

Benny Lindahl

Auktoriserad redovisningskonsult SRF

Telefon: 0372-858 37
benny@bdr.nu

Christin ”Titti” Rohdin

Christin ”Titti” Rohdin

Redovisningskonsult

Telefon: 0372-858 42
christin@bdr.nu

Birgit Carlsson

Birgit Carlsson

Auktoriserad redovisningskonsult SRF

Telefon: 0372-858 32
birgit@bdr.nu

Mona-Lisa Hakestam

Mona-Lisa Hakestam

Redovisningskonsult

Telefon: 0372-858 35
monalisa@bdr.nu

Jerry Nikeus

Jerry Nikeus

Redovisningskonsult

Telefon: 0372-858 31
jerry@bdr.nu