Medarbetare

Vi på BDR har kvalificerade och kompetenta medarbetare med högt engagemang.

Utöver nedanstående konsulter har vi ett tätt samarbete med auktoriserade revisorer och jurister inom olika specialområden, allt för att kunna erbjuda dig som kund ett fint tjänsteutbud och en enda kontaktpunkt.

Lena Granemalm

Auktoriserad redovisningskonsult SRF

Telefon: 0372-858 40
lena@bdr.nu

Susanne Carlsson

Redovisningskonsult

Telefon: 0372-858 36
susanne@bdr.nu

Christian Hansen

Auktoriserad redovisningskonsult SRF

Telefon: 0372-858 34
christian@bdr.nu

Benny Lindahl

Auktoriserad redovisningskonsult SRF

Telefon: 0372-858 37
benny@bdr.nu

Christin ”Titti” Rohdin

Redovisningskonsult

Telefon: 0372-858 42
christin@bdr.nu

Birgit Carlsson

Auktoriserad redovisningskonsult SRF

Telefon: 0372-858 32
birgit@bdr.nu

Mona-Lisa Hakestam

Redovisningskonsult

Telefon: 0372-858 35
monalisa@bdr.nu

Marie Nilsson

Redovisningskonsult

Telefon: 0372-858 31
marie@bdr.nu

Pernilla Ljunggren

VD

Telefon: 0701-97 19 14
pernilla@bdr.nu